Apie mus

Apie Mus

Pagrindinė Veikla – Nestandartiniai Medienos Gaminiai

 

Nestandartinių baldų gamyba užsiimame jau nuo 1991 m., todėl Jums galime pasiūlyti profesionaliausias šios srities paslaugas. Patogiuose balduose turi būti suderinta viskas – funkcionalumas, ergonomiškumas bei patraukli ir prie interjero deranti išvaizda. Tinkamai parinkti ir pritaikyti konkretiems poreikiams nestandartiniai baldai padės jaustis jaukiai ir patogiai. Padėsime išnaudoti visą naudingą patalpos erdvę.

 

Jeigu Jums reikia nestandartinių, išskirtinių laiptų, vidaus durų, ieškote originalių bei funkcionalių baldų savo būstui ar biurui, kreipkitės į mus. Pagal Jūsų pateiktą idėją, eskizą, nuotrauką arba pagal mūsų pasiūlytą projektą sukursime Jums išskirtinius baldus ir kitus medienos gaminius.

 

Mūsų gaminiai išskirtinės kokybės, originalaus dizaino, patvarūs, vienetiniai. Pagaminti su meile. Jūsų išskirtiniams baldams pasiūlysime ir išskirtinę, ilgaamžiškumą užtikrinančią medieną:

 

• ąžuolą • uosį • klevą •juodalksnį

Jūsų baldai pagaminti mūsų rankomis bus ne tik kertinis interjero akcentas, bet ir palikimas jūsų vaikaičiams.

 

Mes gaminame ne tik nestandartinius laiptus, duris, lovas, virtuvės ir kitus baldus iš medžio masyvo, plokštės arba faneruotės, bet taip pat parduodame sausas arba šlapias malkas, kuro briketus, džiovintas ąžuolo, uosio, klevo ir juodalksnio lentas.

 

Atsiradus gamybiniams poreikiams įmonėje įkūrėme lentpjūvę, o gamyboje pradėjome naudoti amerikietiškas medžio džiovyklas.

 

UAB „Ąžuolų pynė“ reorganizavimo dėka pagerinome gaminių kokybę ir gamybos proceso efektyvumą ir pradėjome gaminti kietmedžio ruošinius.

Mūsų Paslaugos

• Dizainerių ir architektų konsultacijos medienos gaminių projektavimo ir gaminimo klausimais. Visus darbus atliekame patys – atvykstame į Jūsų namus ar biurą, atliekame visus reikalingus matavimus, sukuriame ir suderiname projektą, kad jis maksimaliai atitiktų Jūsų viziją, padedame išsirinkti medžiagas.

 

• Tiksli gamyba laikantis terminų. Užsakymo įvykdymo terminas kiekvieną kartą yra individualus ir priklauso nuo projekto sudėtingumo. Taip pat užsakymo terminas gali keistis dėl ne nuo mūsų priklausančių aplinkybių (sienų ir grindų nelygumai, neteisingai atlikti elektros instaliavimo darbai, neteisingai atlikti santechnikos, dujų vamzdyno ir ventiliacijos įrengimo darbai).

 

• Profesionalus montavimas. Daugelį medienos gaminių montuojame, surenkame jau kliento patalpose. Darbus atliekame greitai, kokybiškai, po montavimo darbų kruopščiai sutvarkome patalpas.

 

• Garantinė priežiūra. Gaminiams suteikiame 12 mėn. garantiją – trūkumams, atsiradusiems dėl gamintojo kaltės, pašalinti. Garantinio laikotarpio metu atsiradusius trūkumus mes pašaliname savo sąskaita. Atkreipiame dėmesį, kad Gaminių kokybės garantija yra netaikoma šiais atvejais:

 

  • Jeigu gaminio trūkumai atsirado dėl netinkamo jo naudojimo ar gaminys buvo pažeistas chemiškai, mechaniškai, termiškai.
  • Jei mediniai paviršiai buvo valomi ne specialiomis medžio valymui ir poliravimui skirtomis priemonėmis arba neteisingai jas naudojant.
  • Jeigu gaminys pakito dėl normalaus nusidevėjimo bei paviršiaus spalvų blukimo.
  • Dėl spalvų ar raštų variacijos mediniuose gaminiuose, nes medis yra natūralus produktas ir gali turėti netobulumų.
  • Dėl spalvų ir raštų variacijų, nurodytų katalogo spalvų paletėje ir galutiniame produkte, atsiradusių dėl naudojamos medienos natūralių savybių.
Norite nestandartinių baldų? Susisiekite su mumis! Povilas +370 615 68 127, Justinas +370 656 39 996