Naujienos

Laiptai – namo širdis!

 

Dažnai tenka girdėti, kad laiptai – brangus malonumas. Tikrai, kokybiški laiptai reikalauja nemažos piniginės investicijos, kita vertus, juk jie – namo širdis! Kad laiptai būtų saugūs, patogūs, patvarūs ir ilgus metus išliktų pirminės išvaizdos, verta įsidėmėti kelis patarimus ir aptarti juos su statybininkais vos įsibėgėjus namo statyboms.

 

 • Visų pirma, reikėtų laiptų vietą suplanuoti kaip įmanoma anksčiau, tik tuomet, jei laiptai bus suprojektuoti tinkamai ir tinkamoje vietoje, jie bus patogūs bei atitiks visus techninius reikalavimus. Nemažiau svarbus aspektas – laiptų kryptis, nuo jos priklauso tiek pirmo, tiek antro aukšto išplanavimas.
 • Pastačius namo sienas, stogą, sumontavus duris ir langus, bet dar nesant vidaus apdailos, galite kviesti meistrus. Jie turės daugiau galimybių įgyvendinti visus jūsų planus ir vizijas. Šis žingsnis ypatingai svarbus, jei jūsų namas nėra didelis – projektuojant laiptus išvengsite jau pastatytų sienų griovimo, angų platinimo ir pan.
 • Jei būstą rekonstruojate, būsimus laiptus aptarkite su specialistais dar prieš pradedant rekonstrukcijos darbus.
 • Vietą aplink laiptus ir po jais suplanuokite taip, kad arti nebūtų jokių šildymo įrenginių (židinių, radiatorių ir pan.) – veikiama šilumos mediena gali deformuotis, sutrūkinėti. Iš esmės, bet kokie temperatūrų skirtumai ir svyravimai gali pakenkti medienai ir paveikti bendą laiptų išvaizdą.
 • Suderinus visas detales ir patvirtinus projektą, montavimą atidėkite iki statybos darbų pabaigos – paprastai rekomenduojama laiptus montuoti prieš paskutinį kartą dažant sienas. Taip išvengsite ir laiptų, ir sienų sugadinimo.
 • Taip pat svarbu, kad po betonavimo, tinkavimo darbų praeitų pakankamas laiko tarpas ir paviršiai spėtų išdžiūti, šildomose patalpose trumpiausias džiovinimo laikotarpis yra tris savaitės, nešildomose, nevėdinamose – kur kas ilgiau. Kantriai laikykitės numatytų terminų, skubotumui čia ne vieta, nes drėgmė ir medis yra visiškai nesuderinami dalykai.
 • Norėdami ilgus metus džiaugtis laiptais, tinkamai juos prižiūrėkite. Gamintojai rekomenduoja medinius paviršius dažniau valyti „sausuoju būdu“, valymo priemones rinktis be nitro skiediklių. Metalines laiptų dalis valykite priemonėmis, skirtomis nerūdijančiam plienui.

Svajojate apie patogius laiptus, tobulai tinkančius prie Jūsų pasirinkto interjero – kreipkitės, mielai Jūsų svajones paversime realybe.

UAB „Ąžuolų pynė“

info@azuolupyne.lt

Mūsų gaminti baldai konkurso „Metų interjeras/Auksinė paletė‘15“ interjeruose

 

Jau vienuoliktus metus iš eilės interneto portalas www.interjeras.lt rengia solidžiausią interjerų profesionalų konkursą, kuriuo siekiama skatinti interjero kultūrą Lietuvoje. Konkurso tikslas – išrinkti geriausius/įdomiausius realizuotus Lietuvos ir užsienio architektų ir dizainerių privačių, visuomeninių ir biurų interjerų projektus ir skatinti originalius, funkcionalius, tvarius ir profesionalius interjero dizaino sprendimus.

 

Džiaugiamės, kad konkurse dalyvaujantys dizaineriai savo idėjų įgyvendinimui kaip gamintojus renkasi ir mus! Dėkojame  už pasitikėjimą ir suteiktą galimybę realizuoti išskirtines idėjas.

 

 Mūsų gaminius (jie pažymėti „raudonais taškais“) galima pamatyti šiuose interjeruose:

 

 

 

 

Šaltinis: www.interjeras.lt

Ilgus metus išlaikykite medinių gaminių pirminę išvaizdą!

 

MEDINIŲ GAMINIŲ EKSPLOATAVIMO PATARIMAI

 

 • Eksploatuojant medinius gaminius būtina suprasti, kad tai yra aukštos kokybės gaminys, kurį reikia tinkamai naudoti ir prižiūrėti.
 • Dažnai sumontuoti gaminiai būna sugadinami darant patalpų apdailos darbus – aptaškomi įvairiais skiediniais, subraižomi, priberiama įvairių statybinių šiukšlių, nesilaikant tinkamo patalpų mikroklimato gaminiai iškrypsta, išbrinksta.
 • Pasirūpinkite, kad patalpa apdailos metu (tinkuojant, betonuojant) ir kelis mėnesius po jos būtų pakankamai vėdinama, nes padidėjus drėgmei gali atsirasti pelėsių, gaminiai gali iškrypti, lakuotas paviršius gali pabalti, o mediena pakeisti spalvą. Dangos ir medienos atspalvis gali pakįsti nuo statybinių medžiagų, kuriomis gaminiai būna aptaškomi ar turi kitokį sąlytį su jomis. Tokiu atveju gaminiai yra nepataisomai sugadinami.
 • Apdailos darbų metu būtina apdengti gaminius skaidria plėvele, kartonu ar pan., kad tinkas, glaistas ar dažai nepatektų ant dažytų, lakuotų paviršių.
 • Užklijuotą plėvelę laikyti ne ilgiau kaip 3 paras. Sumontavus būtina įplėšti plėvelę taip, kad tarp plėvelės ir gaminio nesikauptų drėgmė.
 • Subraižius, gaminys buna estetiškai sugadintas. Tokio tipo defektai taip pat retai kada gali būti pašalinami, nekeičiant gaminio ar jo dalies nauja.
 • Norėdami išlaikyti savo gaminius gražius ir nepažeistus, kruopščiai valykite juos ir naudokite įvairias medžio dangų priežiūros priemones.
 • Nenaudokite stiprių buitinių valiklių, nes jie gali pažeisti lako dangą arba lakas ir mediena gali pakeisti spalvą. Be to, stiprūs valikliai gali pažeisti kitas gaminio dalis (stiklą, furnitūrą).
 • Atidžiai perskaitykite valiklių gamintojų instrukcijas ir jų laikykitės. Valydami paviršius šalia gaminio, uždenkite ar kitaip apsaugokite gaminį. Jeigu rūgštinis valiklis pateko ant gaminio paviršiaus,tuoj pat nuplaukite švariu vandeniu.
 • Nenaudokite miltelinių ir kitokių abrazyvinių valiklių.
 • Lakuotų ir dažytų paviršių priežiūrai rekomenduojame naudoti priemone Teknovax  arba Glasurit Quick&Easy. Naudojant kurią nors iš šių priemonių, paviršius yra padengiamas apsauginiu sluoksniu, kuris apsaugo nuo nešvarumų, danga tampa elastingesnė ir blizgesnė. Šias priemones galite tepti šluoste arba kempinėle. Papildomai paviršiaus nereikia poliruoti. Prieš naudodami priežiūros priemones, būtinai perskaitykite gamintojo instrukciją.
 • Jeigu Jūsų gaminių dažų arba lako danga šiek tiek pakeitė atspalvį, tai yra natūrali aplinkos poveikio (saulės, oro, drėgmės) pasekmė.

Pasiruoškite vasaros sezonui!

 

Šylant orams vis dažniau pasvajojame apie poilsį gamtoje ar sodyboje.

 

Siūlome Jums kokybiškus ir ilgaamžius lauko baldus – stalus, suolus, kėdes ir kt. Gaminame įvairius variantus.

 

Taip pat mielai apsvarstysime Jūsų idėją!

qPrisijunk prie mūsų komandos!

 

Ieškome atsakingų, stropių ir patyrusių darbuotojų:

 

 • dažytojų
 • dažymo paruošėjų
 • stalių

 

Kviečiame prisijungti prie kolektyvo!

 

LAUKIAME JŪSŲ!

 

CV siųsti el. paštu: administracija@azuolupyne.lt

arba skambinti tel. 865378978,  861568127

Norite nestandartinių baldų? Susisiekite su mumis! Povilas +370 615 68 127, Justinas +370 656 39 996